Jaarverslag 2024-2025

In het boekjaar 2024-2025 hebben we ons wereldwijd ingezet voor de rechten van kinderen. Zoals altijd hadden we daarbij speciale aandacht voor de problemen en ongelijkheid waar meisjes en jonge vrouwen overal ter wereld nog altijd mee te maken hebben. Dat deden we niet alleen, maar samen met vele donoren, sponsors, donateurs, ambassadeurs, bedrijven en non-profitorganisaties. In het annual report 2024-2025 lees je er alles over.

We kwamen in het afgelopen boekjaar voor grote uitdagingen te staan. Conflicten in onder andere Gaza en Sudan en natuurrampen in bijvoorbeeld Myanmar zetten de rechten van kinderen en met name meisjes nog verder onder druk. Ook de wereldwijde bezuinigingen op ontwikkelingssamenwerking hadden dit jaar een grote invloed op ons werk en onze organisatie.

In het annual report vind je een selectie van de projecten die we vanuit onze Nederlandse organisatie uitvoerden. Ook lees je meer over de uitrol van onze strategie, de resultaten van onze wereldwijde organisatie, onze fondsenwervende activiteiten en natuurlijk de financiële verantwoording.

 

Geef op Moederdag een cadeau dat raakt

Doneer een cadeau met moederdag en steun moeders in nood.

Geef een cadeau